-
Soap Lift: Oval
Regular price $ 6.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 6.00 USD -
Handmade Soap: Lemongrass Calendula
Regular price $ 10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 10.00 USD -
Handmade Soap: Patchouli Bergamot
Regular price $ 10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 10.00 USD -
Handmade Soap: Lavender
Regular price $ 10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 10.00 USD -
Handmade Soap: Green Tea and Spearmint
Regular price $ 10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 10.00 USD -
Handmade Soap: Peppermint Lavender
Regular price $ 10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 10.00 USD -
Handmade Soap: Orange and Ginger
Regular price $ 10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 10.00 USD -
Handmade Soap: Tea Tree Eucalyptus
Regular price $ 10.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 10.00 USD -
Tamanohada Round Soap: Gardenia
Regular price $ 13.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 13.00 USD -
Tamanohada Round Soap: Fig
Regular price $ 13.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 13.00 USD -
Bath Salt: Relax 2oz
Regular price $ 5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 5.00 USD -
Soap Lift: White Polar Bear
Regular price $ 7.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 7.00 USD -
Tamanohada Round Soap: Lavender
Regular price $ 13.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 13.00 USD -
Bath Salt: Love 2oz
Regular price $ 5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 5.00 USD -
Tamanohada Round Soap: Orange
Regular price $ 13.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 13.00 USD -
Lip Shit Lip Balm: Fruit Punch with Lime
Regular price $ 11.99 USDRegular priceUnit price perSale price $ 11.99 USD -
Bath Salts: Breathe 2oz
Regular price $ 5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 5.00 USD -
Soap Lift: Sage Green Mermaid
Regular price $ 7.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 7.00 USD -
Tamanohada Round Soap: Rose
Regular price $ 13.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 13.00 USD -
Bath Salt: Peace 2oz
Regular price $ 5.00 USDRegular priceUnit price perSale price $ 5.00 USD




















